
Apartament 88mp cu 3 camere.Am nevoie de idei pentru al decora.
Casa este la alb, cu încălzire în pardoseala. Doresc alegerea finisajelor interioare(pereți, pardoseli) amenajat bai, usi interioare.
design interior pentru amenajarea unei sufragerii în stil modern, cât se poate de aerisit.
Design interior complet entru un apartament. Contactare si ofertare pe email / whatsapp. Multumesc!
O camera de 12 m2 , camera fiind pe pătrat. Renovaseră camerei
Garsoniera 36.9 m2, vrem sa mutam bucătăria în balcon pentru ca nu avem geam la bucătărie și asa obținem un spațiu mai mare. Baia e foarte mica și am vrea sa păstrăm cada mare. Avem 1 fetita de 1 an și o luna și mai vine una anul viitor în februarie. Poate găsim și o soluție pentru uscarea rufelor dar nu în încăpere. Am vrea și spatii multe de depozitat. Mulțumesc
Buna ziua, am achizitionat un apartament cu doua camere, in stadiul expus in fotografiile anexate. Practic, finisajele sunt executate, trebuie doar adaptate la stilul pe care mi-l doresc eu. Ca detalii: baia trebuie refacuta (exceptand instalatiile), mobila din bucatarie va ramane cea de la vechiul proprietar (este sigura ramasa din cele expuse in fotografii), parchetul imi doresc sa ramana cel actual, stilul dorit e cel modern cu note industriale si accent maxim pe iluminarea directa/indirecta.
Am un living de 30 mp care se pretează compartimentat, în sensul că, din hol, se poate face o ușă ( și implicit o cameră separată) , de living. Peretele despărțitor dintre living și hol e din BCA. Trebuie împărțit livingul în două (aproximativ 65/35) și făcută o ușă pe hol în peretele de BCA care nu e perete de rezistenta.
Buna seara, Numele meu este Chiosea si as avea nevoie de cateva indrumati in amenajarea unui apartament pe care urmeaza sa il achizitionez. Este vorba despre un imobil cu 2 dormitoare, living, bucatarie si 2 bai. In acest moment apartamentul este mobilat insa doresc sa fac cateva schimbari in zona de acces dinspre exterior, living si zona de luat masa. Principala problema este ca intrarea in apartament se face direct in living si as dori sa cream un spatiu delimitat, fie cu un riflaj de lemn, fie cu alta varianta recomandata. De asemenea este nevoie de un spatiu de depozitare in aceasta zona. Mobila de bucatarie o vom pastra, dar vrem sa schimbam mobilierul din living si dinning si sa avem o imbinare placuta a acestor zone. Va atasez planul apartamentului si cateva poze cu configuratia actuala. Va multumesc anticipat pentru raspuns. O zi placuta,
As avea nevoie de design interior pt un apartament mic, cu 2 camere . As începe treptat, cu una dintre camere. 5m pe 3,5 m este una dintre camere , pe care o vreau amenajată tip living .Vreau camera sa fie mai vie, cu mocheta, momentan este asemanator cu poza din atasamnet.Atasez si o poza cu mobilierul ce vreau sa il pastrez in camera.